Vrachtwagen rijdt tankstation binnen langs A1 bij Muiden, grote ravage maar geen gewonden

Volgens de politie raakte de bestuurder vermoedelijk onwel vlak voor de botsing. De twee busjes werden door de klap de winkel in geduwd, waar grote schade is ontstaan. Op het moment van het ongeval zaten drie mensen opgesloten op het toilet, maar zij konden ongedeerd worden bevrijd.
Hulpdiensten groots uitgerukt
Brandweer, ambulance en politie waren snel ter plaatse om hulp te verlenen. De afrit naar het tankstation werd tijdelijk afgesloten om ruimte te maken voor de hulpdiensten en om de situatie veilig af te handelen. Stichting Salvage ondersteunt de eigenaar bij de schadeafhandeling. Inmiddels is het tankstation gedeeltelijk weer geopend.
Grote schade aan winkel
Door de botsing is de pui van de winkel grotendeels vernield en staat het interieur vol met brokstukken. Beide busjes kwamen deels binnen tot stilstand en hebben aanzienlijke schade veroorzaakt aan de inrichting. Medewerkers en bezoekers zijn hevig geschrokken, maar niemand raakte gewond.
Eerder incident op dezelfde locatie
Het is niet de eerste keer dat bij dit tankstation een ernstig ongeval plaatsvindt. Begin dit jaar botste een bedrijfsauto op een andere wagen en vervolgens tegen een benzinepomp, waarbij brand uitbrak. Dat incident veroorzaakte eveneens aanzienlijke schade.