Vandaag om 14:18
< 1 min lezen

Vrachtwagen met kraan in de sloot op Westerscheldetunnelweg (N62)

Door: Nationale Transportgids / Richard Heeres

Vanochtend is op het traject van de Westerscheldetunnel een vrachtauto met een kraan in een sloot terechtgekomen. Vanwege dit ongeluk werd verkeer gedoseerd toegelaten in de Oostbuis richting Zuid-Beveland. Dat meldt Omroep Zeeland.

Omstreeks 06.15 uur zijn een ambulance en politie met spoed uitgerukt naar de Westerscheldetunnelweg (N62). Een bij het eenzijdige ongeval betrokkene is onderzocht en ter controle naar het ziekenhuis gebracht. De vrachtwagen is geborgen door een bergingsbedrijf.

Tunnel weer open
Vanwege het ongeluk werd gedoseerd verkeer toegelaten en gold in de Oostbuis een snelheidsbeperking van 80 kilometer per uur. Eerder vanochtend ging het tunneldeel zelfs helemaal dicht. Inmiddels is de tunnel weer open voor verkeer.

Relevante artikelen

Alles van wegtransport
    • Wegtransport

    Maatregelen getroffen wegens harde wind

    Vandaag om 15:38
    • Wegtransport

    Vrachtwagens domineren goederenvervoer, ondanks plannen voor meer gebruik van spoor en binnenvaart

    12 september 2025 om 16:00

Aankomende evenementen

18 Sep
Raildagen 2025
  • Landelijk
19 Sep
Career Experience voor de luchtvaart- & reisindustrie
  • Zuid-Holland
01 Oct
Scheepsmotoren Event 2025: De toekomst van scheepsaandrijving
  • Zuid-Holland