19 januari 2026 om 15:52
< 1 min lezen

Vorstschade: wegdelen Waterwolftunnel in Aalsmeer enige uren dicht

Door: Nationale Transportgids / Richard Heeres

Vanwege vorstschade zijn noodreparaties noodzakelijk aan de N201 bij de Waterwolftunnel in Aalsmeer. Weggedeeltes zijn dicht van maandag 19 januari (20.00 uur) tot dinsdag 20 januari (uiterlijk 05.00 uur). Daarover bericht de provincie Noord-Holland.

Vanaf vanavond 20.00 uur gaan op de Rijkerdreef (N201) twee rijstroken dicht na de kruising met de Koolhovenlaan. De afslag Capronilaan is dan dicht. Wel is de rotonde Capronilaan open. De rechtertunnelbuis (Westbuis) in de Waterwolftunnel blijft open. Naar verwachting duurt dit tot uiterlijk middernacht (00.00 uur).

Daarna wordt tot uiterlijk morgen 05.00 uur gewerkt op de N201 tussen de kruising met de Legmeerdijk (N231) en de kruising met de Fokkerweg (N201-N232). Dan is de linkertunnelbuis (Oostbuis) in de Waterwolftunnel dicht. Weggebruikers vanaf de kruising met de Legmeerdijk (N231) worden omgeleid via de N231 en de Bosrandbrug.

Relevante artikelen

Alles van wegtransport
    • Wegtransport

    Start aanbesteding vernieuwing Spoorwegviaduct A44 bij Sassenheim

    Gisteren om 15:15
    • Wegtransport

    Aanrijding tussen vrachtauto en auto in Heerenveen

    5 februari 2026 om 15:30