Van Brienenoordbrug nacht dicht in beide richtingen
1 oktober 2024 om 08:15
< 1 min lezen

Van Brienenoordbrug nacht dicht in beide richtingen

In de nacht van woensdag op donderdag is de Van Brienenoordbrug op snelweg A16 in Rotterdam een nacht dicht voor onderhoud, meldt Rijkswaterstaat. De weg is in beide richtingen dicht tussen woensdagavond 22.00 uur tot donderdagochtend 05.00 uur.

Weggebruikers moeten rekening houden met een extra reistijd van tien minuten tot een half uur. Verkeer kan gebruikmaken van de omleidingsroute via de Beneluxtunnel in de ring Rotterdam via de A20, A4 en A15, of omgekeerd. De omleidingen zijn aangegeven via borden boven en langs de weg.

Watertaxi

De brug is ook dicht voor fietsers en voetgangers. Zij kunnen gebruikmaken van de watertaxi. Hiervoor wordt een omleiding ingesteld. Zij moeten rekening houden met 30 minuten extra reistijd. Bussen kunnen tot 23.30 uur over de brug rijden. De brug gaat tijdens de werkzaamheden niet open voor de scheepvaart.

Waterafvoer

Het onderhoud bestaat uit het controleren van eerder vernieuwde brugkleppen en een nieuwe slijtlaag op het brugdek. Ook wordt op de andere boogbrug richting Breda gewerkt aan de waterafvoer van de weg en vinden schoonmaakwerkzaamheden plaats. Op het afgesloten fietspad worden ook reparaties verricht.

Relevante artikelen

Alles van wegtransport
    • Wegtransport

    PostNL zet in op 3600 pakketautomaten en 4 miljard omzet in 2028

    Gisteren om 09:25
    • Wegtransport

    Verkeerstellingen langs kanaal Almelo-De Haandrik

    16 september 2025 om 16:53

Aankomende evenementen

18 Sep
Raildagen 2025
  • Landelijk
19 Sep
Career Experience voor de luchtvaart- & reisindustrie
  • Zuid-Holland
01 Oct
Scheepsmotoren Event 2025: De toekomst van scheepsaandrijving
  • Zuid-Holland