Twintig automobilisten betrapt op filmen van ongeluk A17
Twintig automobilisten hebben woensdagmiddag 22 oktober een boete gekregen. Ze werden door de politie betrapt op het maken van foto’s van een ongeval op de A17. Dat meldt Hart van Nederland.
Een grijpbak van een kraan viel op het asfalt, daardoor was de weg voor een lange tijd afgesloten. De snelweg is nu gewoon weer open voor al het verkeer.
Foto’s maken tijdens het rijden
Tijdens het rijden foto’s maken is onveilig en onverantwoord, aldus de politie. Bestuurders zijn dan niet meer met het verkeer bezig en de kans op ongelukken wordt zo groter.
Op een openbare weg is filmen wel toegestaan, maar tijdens het rijden blijft telefoneren en filmen strafbaar. “Het gebeurt vaker, maar twintig bestuurders die met hun telefoon op de snelweg bezig zijn, dat is wel heel veel”, aldus een woordvoerder van de politie.
Boete
Alle bestuurders die betrapt zijn, kunnen binnenkort een boete van 439 euro verwachten.