Recordflitser op ring Antwerpen richting Nederland
2 januari 2024 om 07:00
< 1 min lezen

Recordflitser op ring Antwerpen richting Nederland

Op de ring van Antwerpen staat in de richting van Nederland een flitsinstallatie die in de eerste helft van vorig jaar goed was voor zo'n 65.000 bekeuringen. Daarmee is het de plek in België waar het vaakst iemand op de bon wordt geslingerd, meldt de Gazet van Antwerpen. Gemiddeld om de vier minuten wordt er een hardrijder betrapt.

Het gaat om twee flitspalen die ter hoogte van Berchem aan beide zijden van de vijfbaansweg staan. De Gazet meldt dat de flitspalen staan afgestemd op de dynamische verkeersborden die boven de ring hangen. Ze flitsen dus ook als de snelheid wordt verlaagd en iemand dan te hard rijdt.

Een flitser bij de Antwerpse Craeybeckxtunnel vanuit Brussel richting de ring van Antwerpen was voorheen recordhouder, met 120.000 overtredingen in 2022.

Relevante artikelen

Alles van wegtransport
    • Wegtransport

    Filedruk dit jaar gestegen door grenscontroles

    Vandaag om 13:38
    • Wegtransport

    Grote drukte op snelwegen richting Duitsland, vermoedelijk vanwege vuurwerkinkopen

    Vandaag om 10:48