Schotpoort Connect opent nieuw laadplein in Eerbeek
8 november 2024 om 10:33
< 1 min lezen

Schotpoort Connect opent nieuw laadplein in Eerbeek

Woensdag 6 november 2024 heeft Schotpoort Connect een laadplein in Eerbeek geopend. Dit plein is ontwikkeld in samenwerking met Schotpoort Logistics en Berlin Packaging. Het is mede mogelijk gemaakt dankzij een subisidie van de provincie Gelderland. Dat meldt Schotpoort Connect.

Het nieuwe laadplein biedt groeicapaciteit tot achttien vrachtwagens en kan op dit moment tien trucks gelijktijdig opladen. Het wordt volledig aangedreven door zonne-energie en maakt gebruik van een uniek batterijsysteem van Watts In Store.

Krachten bundelen

Marc Seesing, directeur Schotpoort Connect: ‘We zijn erg trots op dit project. Het was niet eenvoudig om dit te realiseren. Maar door als ondernemers krachten te bundelen, de juiste kennis in huis te halen en samenwerking te zoeken met de provincie is het gelukt.’

Relevante artikelen

Alles van wegtransport
    • Wegtransport

    Vrachtwagen van de weg bij Oldeberkoop

    Vandaag om 15:55
    • Wegtransport

    Twintig automobilisten betrapt op filmen van ongeluk A17

    Vandaag om 15:00

Aankomende evenementen

02 Nov
Maritime Awards Gala
  • Zuid-Holland
03 Nov
ICT&Logistiek
  • Utrecht