Verkeershinder in september door afsluitingen op N57 op Walcheren
6 augustus 2024 om 17:45
< 1 min lezen

Verkeershinder in september door afsluitingen op N57 op Walcheren

Recreanten en andere weggebruikers die in september over de N57 tussen Vrouwenpolder en Middelburg op Walcheren willen rijden, moeten rekening houden met ernstige verkeershinder. Rijkswaterstaat gaat op dit traject de asfaltdeklaag vervangen. Tijdens de werkzaamheden is de N57 meerdere keren gedeeltelijk afgesloten.

In het eerste weekend van het onderhoud is er vanaf vrijdagavond 6 september tot en met maandagmorgen 9 september een grootschalige omleiding tussen De Banjaard en Serooskerke. Verkeer wordt omgeleid via Goes en Middelburg en moet rekening houden met een extra reistijd van 45 minuten, meldt Rijkswaterstaat.

Verder is de N57 in beide richtingen afgesloten tussen Vrouwenpolder en Serooskerke van vrijdagavond 13 september tot en met maandagmorgen 16 september. Verkeer kan omrijden via de parallelwegen en de N287.

Omleidingsroute

Ook van vrijdagavond 20 september tot en met maandagochtend 23 september is er een afsluiting. Weggebruikers kunnen dan een omleidingsroute nemen die via Serooskerke en Sint Laurens loopt.

Verder zijn er afsluitingen van donderdagavond 19 september tot en met vrijdagochtend 20 september en maandagavond 30 september tot en met dinsdagmorgen 1 oktober. Half oktober volgen nog drie nachtelijke afsluitingen.

Relevante artikelen

Alles van wegtransport
    • Wegtransport

    Hof doet eind januari uitspraak in slepende zaak Uber-chauffeurs

    31 oktober 2025 om 16:02
    • Wegtransport

    Een agent die zwaargewond raakte bij botsing A2 mag naar huis

    31 oktober 2025 om 13:03

Aankomende evenementen

02 Nov
Maritime Awards Gala
  • Zuid-Holland
03 Nov
ICT&Logistiek
  • Utrecht