Donderdag meer verkeersdrukte door Duitse feestdag
29 mei 2024 om 16:15
< 1 min lezen

Donderdag meer verkeersdrukte door Duitse feestdag

De ANWB waarschuwt voor grotere verkeersdrukte donderdagochtend door de komst van veel Duitse toeristen. In Duitsland is het dan Sacramentsdag, een feestdag in verschillende Duitse deelstaten. Daardoor trekken naar verwachting veel Duitsers de grens over om Nederland een lang weekend te bezoeken.

Volgens de ANWB wordt het druk op de A1 van Hengelo naar Amsterdam, de A12 van Duitsland richting Utrecht, de A67 van Venlo naar Eindhoven en op de A73 van Venlo richting Nijmegen. Tegen het einde van de ochtendspits, vanaf 09.00 uur, staan er op deze trajecten waarschijnlijk langere files dan gebruikelijk.

Populaire bestemmingen

Bestemmingen die populair zijn bij Duitsers zijn volgens de ANWB onder meer Friesland, het kustgebied en de Veluwe. Ook de Designer Outlet in Roermond doet het goed. Daardoor kan er ook een file ontstaan op de N280 van Duitsland naar Roermond.

De ANWB verwacht ook zondag files, maar dan op de wegen in de richting van Duitsland.

Relevante artikelen

Alles van wegtransport
    • Wegtransport

    Regionaal fietsnetwerk in Utrecht wordt flink verbeterd

    Vandaag om 14:44
    • Wegtransport

    ANWB waarschuwt voor wegafsluitingen en files tijdens de herfstvakantie

    Vandaag om 13:38

Aankomende evenementen

02 Nov
Maritime Awards Gala
  • Zuid-Holland
03 Nov
ICT&Logistiek
  • Utrecht