Werkzaamheden aan gemaal Terwolde: Bandijk circa twee jaar afgesloten
14 mei 2024 om 09:09
< 1 min lezen

Werkzaamheden aan gemaal Terwolde: Bandijk circa twee jaar afgesloten

Vanaf 21 mei 2024 wordt de Bandijk vanwege ingrijpende werkzaamheden aan het gemaal Terwolde afgesloten voor al het verkeer. De afsluiting van de Bandijk duurt tot halverwege 2026. Daarover bericht de gemeente Voorst.

Ons klimaat verandert. Ook in polder Nijbroek veroorzaken zware regenval en droogte steeds meer schade aan flora en fauna. De gemeente Voorst en Waterschap Vallei en Veluwe hebben daarom met de Erfgoed Deal het initiatief genomen voor een polder die klaar is voor de toekomst. Hoewel wordt samengewerkt aan meer waterberging in de polder en op de randen van de stuwwal, is een capaciteitsvergroting van het gemaal noodzakelijk.

Omleidingsroutes

Tijdens de afsluiting van de Bandijk wordt al het verkeer omgeleid. Ondanks het feit dat de omleidingsroutes met zorg zijn samengesteld, zal overlast onvermijdelijk zijn.

 Door: Nationale Transportgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van wegtransport
    • Wegtransport

    Start fietsverlichtingscampagne AAN in het donker in Zwolle

    Gisteren om 16:00
    • Wegtransport

    Stikstofuitstoot van verkeer verder terugdringen is heel moeilijk

    Gisteren om 15:15