Noorderstraat in Alkmaar vanaf 25 maart tijdelijk afgesloten
21 maart 2024 om 10:06
< 1 min lezen

Noorderstraat in Alkmaar vanaf 25 maart tijdelijk afgesloten

Door werkzaamheden is van 25 maart tot en met 19 april 2024 de Noorderstraat in Alkmaar afgesloten voor fietsers en auto’s. Het verkeer zal worden omgeleid via Noorderkade-Pettemerstraat–Koedijkerstraat-Huiswaarderplein. Daarover bericht de gemeente Alkmaar.

Voor de bouw van het project Ringerskwartier zijn aanpassingen nodig aan de Noorderstraat. Een deel van deze straat wordt ingericht als bouwterrein. Voor een veilige inrichting van de weg naast het bouwproject wordt de middenberm verwijderd. De stoep langs de bouw wordt onderdeel van het bouwterrein.

Ringerskwartier

BPD bouwt de komende drie jaar aan het project Ringerskwartier. De projectontwikkelaar realiseert in het kader van dit project 272 woningen, ongeveer duizend vierkante meter commerciële ruimte en een parkeergarage. In november 2023 is gestart met het bouwrijp maken van het terrein.

Door: Nationale Transportgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van wegtransport
    • Wegtransport

    Tientallen auto’s op parkeerterrein van veerboot naar Texel opengebroken

    Gisteren om 11:56
    • Wegtransport

    Volkswagen kan doelen niet halen bij tekort aan Nexperia-chips

    Gisteren om 10:55

Aankomende evenementen

02 Nov
Maritime Awards Gala
  • Zuid-Holland
03 Nov
ICT&Logistiek
  • Utrecht