Eerste contract in Zweden voor Nederlandse bussenbouwer Ebusco
28 juni 2022 om 16:53
< 1 min lezen

Eerste contract in Zweden voor Nederlandse bussenbouwer Ebusco

Ebusco, een Nederlandse fabrikant van volledig elektrische bussen en laadsystemen, heeft zijn eerste contract in Zweden in de wacht gesleept. Met dit Scandinavische land erbij rijden straks in acht verschillende landen bussen van Ebusco. Dat meldt het bedrijf op zijn website. 

Het in Deurne gevestigde en beursgenoteerde Ebusco heeft met het Zweedse Svealandstrafiken een contract getekend voor de levering van 23 18-meter Ebusco 3.0 bussen. Deze zullen in de tweede helft van 2023 geleverd worden.

65.000 passagiers

Svealandstrafiken, de openbaarvervoermaatschappij die eigendom is van de regio Västmanland en de regio Örebro Län, is verantwoordelijk voor het busvervoer van dagelijks ruim 65.000 passagiers. Het merendeel van de busdiensten voert Svealandstrafiken zelf uit, een minderheid daarvan wordt verzorgd door onderaannemers.

Door: Nationale Transportgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van wegtransport
    • Wegtransport

    Boetes bij controles op Maasboulevard en Willemsplein in Rotterdam

    Vandaag om 15:30
    • Wegtransport

    Priggeweg bij Haringhuizen enkele dagen afgesloten

    Vandaag om 14:30