Site logo
searchclose
Artikelen
Vacatures
Bedrijven
search
add
Banner

Auto in greppel beland door storm Dudley

Door Redactie Nationale Transportgids
schedule 3 min
location_on [xx]km
Auto in greppel beland door storm Dudley
Storm Dudley zorgt woensdagavond voor stormschade op verschillende plekken in het land. In Maassluis is een boom op een rijdende auto gewaaid op de Rozenlaan. De bestuurder raakte daarbij gewond, hoe ernstig zijn verwondingen zijn is niet bekend. In het Noord-Hollandse Oudkarspel belandde een auto in de greppel langs de Westelijke Randweg door de harde wind. De bestuurder raakte gewond, maar hoefde niet naar het ziekenhuis, aldus NH Nieuws.

Op het Han Stijkelplein in Den Haag is een boom op een geparkeerde auto terechtgekomen. Regionale nieuwssite Regio 15 meldt dat daarbij niemand gewond raakte. Ook op andere plekken in Den Haag zijn bomen omgewaaid.

Op de A12 moest de verbindingsweg vanuit Utrecht naar de A4 en de A13 richting Rotterdam dicht vanwege stormschade. Door de harde wind waaide de bovenklep van een afvalcontainer af. Daarbij is een portaal waar matrixborden over de snelweg aan hangen, beschadigd geraakt. Hoelang de verbindingsweg nog dicht blijft is onduidelijk. Verkeer dat vanuit Utrecht naar de A4 of A13 wil kan de A4 richting Amsterdam op en keren bij Leidschendam.

De stormen Dudley en Eunice trekken de komende dagen over Nederland. Verkeer in het hele land moet woensdagavond, donderdag en vrijdag rekening houden met wind en storm, aldus Rijkswaterstaat. Het KNMI waarschuwt voor windstoten tot 100 kilometer per uur vanaf woensdagavond en heeft code geel afgegeven.

Windgevoelige bruggen

Vanwege het stormachtige weer zijn er extra bergers geplaatst op windgevoelige bruggen, zoals de Haringvlietbrug, de Moerdijkbrug en de Van Brienenoordbrug. De bergers kunnen direct ingrijpen als er door de verwachte zware windstoten problemen ontstaan op die bruggen.

Door: ANP

09 mei '25 (15:19)

Aquaduct Veluwemeer (N302) enkele dagen afgesloten

Van vrijdag 9 mei (21.00 uur) tot en met dinsdag 13 mei (05.00 uur) 2025 voert de provincie Gelderland onderhoud uit aan het Aquaduct Veluwemeer (N302) Harderwijk. Tijdens de werkzaamheden is het aquaduct in beide richtingen afgesloten voor doorgaand verkeer. De omleiding staat aangegeven met borden langs de weg. Fietsers kunnen de fietspaden blijven gebruiken. Daarover bericht de provincie Gelderland.

09 mei '25 (14:47)

A7 gesloten vanwege brand in tankwagen

De A7 tussen Drachten en Gorredijk is op dit moment in beide richtingen dicht. Een tankauto met daarin slachtafval heeft op de snelweg in brand gestaan. Dat meldt Omroep Friesland.

09 mei '25 (13:38)

Groot wegonderhoud tussen Veenendaal en Utrecht (A12)

Het wegdek van de A12 tussen knooppunt Maanderbroek (Veenendaal) en knooppunt Lunetten (Utrecht) wordt in mei en augustus 2025 vervangen. In totaal wordt dertig kilometer wegdek door een stillere variant vervangen, zodat de weg ook in de toekomst veilig en duurzaam blijft. Dat meldt Rijkswaterstaat.

09 mei '25 (11:27)

Viaduct bij Vught te hoog voor vrachtwagen

Donderdagavond 8 mei 2025 is voor een viaduct boven de N65 in Vught een vrachtauto gestrand. De oplegger van de vrachtwagen was te hoog beladen. Dat meldt Omroep Brabant.

09 mei '25 (10:45)

N7 bij Sneek afgesloten vanwege verplaatsing houten brug

De houten brug ‘Krúsrak’ in Sneek gaat vanaf vrijdag 9 mei dicht. Er zijn scheuren ontstaan in het hout van de brug en daarom is er werk aan de winkel. Dat meldt Omroep Friesland.

09 mei '25 ( 8:57)

Verkeershinder door onderhoud aan bruggen en sluis Kanaal Almelo-De Haandrik

Vanwege groot onderhoud aan de bruggen en de sluis in Kanaal Almelo-De Haandrik moet verkeer vanaf begin oktober rekening houden met verkeershinder. Daarover bericht de provincie Overijssel.

09 mei '25 ( 8:30)

Amsterdam 750 jaar: deel ringweg in juni weekend dicht

Amsterdam viert zaterdag 21 juni 2025 zijn 750ste verjaardag met een feestelijke dag vol muziek, sport, theater en dans. Daardoor is een deel van de ringweg het hele weekend afgesloten. Dat meldt de ANWB.

09 mei '25 ( 5:36)

Den Haag wil gratis openbaar vervoer tijdens NAVO-top

Reizigers in Den Haag zouden tijdens de NAVO-top eind juni gratis gebruik moeten kunnen maken van bijvoorbeeld bus en tram. Het kabinet moet regelen dat het openbaar vervoer tijdelijk kosteloos beschikbaar is "als gebaar naar Hagenaars", vindt de Haagse gemeenteraad unaniem. De partijen willen dat er daarom een verzoek naar de overheid gaat.

08 mei '25 ( 8:41)

Nachtelijke wegwerkzaamheden bij Egmond aan den Hoef

In de nacht van 8 op 9 mei 2025 voert de provincie Noord-Holland reparaties aan het asfalt uit op de kruising van de Herenweg (N512) en de Heilooër Zeeweg in Egmond aan den Hoef. Vanwege de werkzaamheden is de N512 tussen de kruising en Egmond Binnen afgesloten voor al het verkeer. Het verkeer wordt met bebording omgeleid en moet rekening houden met extra reistijd. Daarover bericht de provincie Noord-Holland.

07 mei '25 (15:18)

Snelwegrace veroorzaakte mogelijk crash met zes gewonden

Is het ongeluk op de A20 bij Nieuwerkerk aan den IJssel veroorzaakt door een race? Dat gaat de politie nu onderzoeken. Dinsdagavond 6 mei werden drie 18-jarige mannen aangehouden omdat ze waarschijnlijk met een te hoge snelheid over de snelweg gingen. Dat meldt Rijnmond.