Nederlands bedrijf Fastned opent eerste snellaadstations in Frankrijk
30 november 2021 om 10:45
< 1 min lezen

Nederlands bedrijf Fastned opent eerste snellaadstations in Frankrijk

Fastned heeft dinsdag zijn eerste vier snellaadstations voor elektrische auto's in Frankrijk geopend. Daarmee voegt het Nederlandse bedrijf een zesde land toe aan zijn Europese netwerk. De komende weken opent het beursgenoteerde Fastned nog eens vijf laadstations in Frankrijk.

De vier laadstations staan langs belangrijke snelwegen tussen Parijs en Lyon. Fastned had een aanbesteding gewonnen van het Franse tolwegbedrijf. De andere vijf stations worden de komende weken geopend langs de Autoroute du Soleil, op de route naar Zwitserland en rond Dijon. Ieder station kan met hoge snelheid tot wel honderden auto’s per dag opladen met volledig duurzame elektriciteit.

177 snellaadstations

Sinds de oprichting in 2012 heeft Fastned 177 snellaadstations gebouwd in Nederland, Duitsland, het Verenigd Koninkrijk, België, Zwitserland en nu dus ook in Frankrijk.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van wegtransport
    • Wegtransport

    Nieuwe brug naar Weverskade in Maassluis open voor verkeer

    Vandaag om 14:15
    • Wegtransport

    Anderhalve week geen treinen tussen Nijmegen en Cuijk

    Vandaag om 12:53

Aankomende evenementen

02 Nov
Maritime Awards Gala
  • Zuid-Holland
03 Nov
ICT&Logistiek
  • Utrecht