Met een gratis shuttlebus de Stelling van Willemstad ontdekken
28 juli 2023 om 09:33
< 1 min lezen

Met een gratis shuttlebus de Stelling van Willemstad ontdekken

Met een Hop-On-Hop-Off-service kunnen belangstellenden ook dit jaar weer de Stelling van Willemstad en andere bezienswaardigheden ontdekken. Tot maandag 4 september 2023 rijdt elke week van woensdag tot en met zondag een gratis shuttlebus op en neer tussen het Bezoekerscentrum Het Mauritshuis, centrum Willemstad, fort De Hel en Fort Sabina en Klundert. Daarover bericht de gemeente Moerdijk.

Wethouder Danny Dingemans is enthousiast over de mogelijkheden die de shuttlebus mensen biedt: ‘Ga bijvoorbeeld op ontdekkingstocht in het mooie Mauritshuis. Dit prachtige gebouw bestaat dit jaar vierhonderd jaar. De interactieve Canonkamer in het Mauritshuis is een aanrader. Met een bezoekje aan het centrum van Willemstad, vestingstad Klundert met het stadhuis, de wallen en het Nationaal Vlasserij-Suikermuseum en de prachtige forten De Hel en Sabina.’

Kunst- en Monumentenroute

In het weekend van 9 en 10 september 2023 rijdt de shuttlebus opnieuw vanwege de Kunst- en Monumentenroute. Meer informatie is te vinden op de website Visitmoerdijk.

Door: Nationale Transportgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van wegtransport
    • Wegtransport

    Nieuwe brug naar Weverskade in Maassluis open voor verkeer

    Gisteren om 14:15
    • Wegtransport

    Anderhalve week geen treinen tussen Nijmegen en Cuijk

    Gisteren om 12:53

Aankomende evenementen

02 Nov
Maritime Awards Gala
  • Zuid-Holland
03 Nov
ICT&Logistiek
  • Utrecht