Vrachtwagenchauffeurs PostNL leggen 24 uur lang hun werk neer
13 januari 2023 om 05:10
< 1 min lezen

Vrachtwagenchauffeurs PostNL leggen 24 uur lang hun werk neer

Vrachtwagenchauffeurs van PostNL leggen vanaf vrijdagmorgen tot zaterdagochtend 07.00 uur het werk neer. Vakbond FNV is niet tevreden over een cao die PostNL afsloot met de vakbonden BVPP en CNV. Die kwamen vorige week overeen dat 18.000 personeelsleden stapsgewijs 9,5 procent loon erbij krijgen.

FNV reageerde verontwaardigd omdat de vakbond naar eigen zeggen geen uitnodiging had gekregen voor de cao-gesprekken. Volgens FNV-bestuurder Mariska Exalto loopt de bezorging van pakketten en poststukken vertraging op, maar geldt dit niet voor rouwpost en medische zendingen.

Tientallen chauffeurs

Ze verwacht dat tientallen chauffeurs gaan staken. “Dat is genoeg om het proces bij PostNL zodanig te verstoren dat ze benauwd worden”, zegt Exalto. De stakende chauffeurs komen vrijdagmiddag van 15.00 uur tot 17.00 uur bijeen bij het FNV-kantoor in Utrecht.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van wegtransport
    • Wegtransport

    Nieuw vervoersconcept maakt Rotterdamse haven beter bereikbaar voor medewerkers

    Gisteren om 15:45
    • Wegtransport

    Pompstations hopen dat legitimatie bij tabaksverkoop zal wennen

    Gisteren om 13:45

Aankomende evenementen

02 Nov
Maritime Awards Gala
  • Zuid-Holland
03 Nov
ICT&Logistiek
  • Utrecht