Viaduct Waalwijk maakt nog een slachtoffer: zoveelste vrachtwagenchauffeur rijdt zich klem
11 november 2022 om 15:23
< 1 min lezen

Viaduct Waalwijk maakt nog een slachtoffer: zoveelste vrachtwagenchauffeur rijdt zich klem

In Waalwijk is een vrachtwagenchauffeur met zijn truck klem komen te staan onder het viaduct bij de Hertog Janstraat. Er moest een takelbedrijf met groot materieel aan te pas komen om de vrachtwagen er weer onderuit te krijgen. Dit meldt het Brabants Dagblad.

Tientallen chauffeurs die deze viaduct de afgelopen jaren passeerden, hebben zich daar klemgereden. Vaak leidde dit tot grote verkeersdrukte en vertragingen. De klemrijding van gisteren duurde van net iets voor 16.00 uur tot 18.30 uur. Waarom deze chauffeur onder het viaduct doorging is niet bekend. Er staan immers meerdere borden en waarschuwingsbalken dat het plafond van de viaduct niet hoger is dan 3,6 meter.

Schade

Stukken van de oplegger lagen op de weg en ook het plafond van de oplegger is flink beschadigd. Het viaduct liep ook schade op. Rijkswaterstaat moet de staat ervan nog beoordelen en eventueel reparaties uitvoeren.

Door: Nationale Transportgids / Johanne Levinsky

Relevante artikelen

Alles van wegtransport
    • Wegtransport

    Nieuw vervoersconcept maakt Rotterdamse haven beter bereikbaar voor medewerkers

    Gisteren om 15:45
    • Wegtransport

    Pompstations hopen dat legitimatie bij tabaksverkoop zal wennen

    Gisteren om 13:45

Aankomende evenementen

02 Nov
Maritime Awards Gala
  • Zuid-Holland
03 Nov
ICT&Logistiek
  • Utrecht