Defecte vrachtwagen zorgt voor flinke vertraging op A15
29 september 2021 om 14:52
< 1 min lezen

Defecte vrachtwagen zorgt voor flinke vertraging op A15

Een vrachtwagen met pech heeft vanochtend voor een flinke vertraging gezorgt op de A15 richting Ridderkerk. Door het incident was er maar één rijstrook beschikbaar. Inmiddels is de vrachtwagen van de weg gehaald en neemt de vertraging af. Dit meldt Rijkswaterstaat.

De A15 richting Ridderkerk is een omleidingsroute vanwege de wegwerkzaamheden op de A12 richting Den Haag. De vertraging op de A15 zorgde om 8.40 uur voor ruim een uur oponthoud tussen Leerdam en Sliedrecht-West (17 kilometer). Bovendien was omleiden niet mogelijk door meerdere ongevallen en drukte in de regio Rotterdam. 

Weg vrijgegeven

Even voor tien uur is de vrachtwagen is van de weg gehaald en kon de A15 weer worden vrijgegeven. Rijkswaterstaat geeft aan dat de vertraging langzaam afneemt. 

Door: Nationale Transportgids
Beeld: Rijkswaterstaat

Relevante artikelen

Alles van wegtransport
    • Wegtransport

    ANWB: drukste ochtendspits van dit jaar, mede door ongelukken

    Vandaag om 09:17
    • Wegtransport

    Autofabrikanten maken inhaalslag in EU dankzij nieuwe modellen

    Vandaag om 09:00

Aankomende evenementen

02 Nov
Maritime Awards Gala
  • Zuid-Holland
03 Nov
ICT&Logistiek
  • Utrecht