21 mei 2021 om 13:24
< 1 min lezen

10 euro parkeergeld per uur in Scheveningen van de baan

Mensen die hun auto wil parkeren bij het strand van Scheveningen hoeven hiervoor toch geen 10 euro per uur te betalen. Wethouder Robert van Asten (D66) kwam eerder met het voorstel tot verhoging van 3,90 naar 10 euro per uur om onder meer de parkeeroverlast voor bewoners te beperken en mensen naar de parkeergarages te lokken.

Bij een stemming in de gemeenteraad kon zijn voorstel echter op weinig steun rekenen. Alleen D66, GroenLinks en Partij voor de Dieren steunden het voorstel, maar alle andere partijen, waaronder collegepartijen CDA en VVD, keerden zich ertegen.

Scheveningen kampte met grote overlast van geparkeerde auto’s van badgasten die massaal verkoeling kwamen zoeken aan het Scheveningse strand. Maar onder meer ondernemers waren niet te spreken over de forse stijgingen van het parkeertarief op straat.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van wegtransport
    • Wegtransport

    Lange file door botsing vrachtwagen en auto op A15

    Vandaag om 10:00
    • Wegtransport

    Bouwcombinatie Amstel Verbindt tekent voor vernieuwing knooppunt Amstel

    Gisteren om 15:24