Ov blijft rijden tijdens avondklokperiode
22 januari 2021 om 17:41
< 1 min lezen

Ov blijft rijden tijdens avondklokperiode

Treinen, trams en bussen blijven tijdens de lockdown gewoon rijden, ook na 21.00 uur 's avonds wanneer de avondklok geldt. Dat zegt staatssecretaris Stientje van Veldhoven (Infrastructuur).

In principe gaat de dienstregeling door zoals gewoonlijk. Mocht een vervoerder wel willen afschalen, dan kunnen ze dat overleggen met de autoriteit die verantwoordelijk is voor het openbaar vervoer, bijvoorbeeld de gemeente of de vervoersregio.

“Het ov is er juist voor de mensen die ervan afhankelijk zijn, omdat ze bijvoorbeeld in de zorg of in de dienstverlening, bevoorrading aan de slag moeten blijven”, zegt de bewindsvrouw erover.

Werkgeversverklaring

NS is een van de organisaties die voor een grote groep werknemers een werkgeversverklaring moet regelen. Volgens de bewindsvrouw zal de NS hier geen problemen mee hebben.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van wegtransport
    • Spoortransport

    Dutch Design Week op station Eindhoven Centraal

    Gisteren om 12:45
    • Spoortransport

    Monumentale perronkap station Middelburg onder handen genomen

    Gisteren om 08:45

Aankomende evenementen

02 Nov
Maritime Awards Gala
  • Zuid-Holland
03 Nov
ICT&Logistiek
  • Utrecht