Nachtafsluitingen Heinenoordtunnel door onderhoudswerkzaamheden
6 oktober 2020 om 09:02
< 1 min lezen

Nachtafsluitingen Heinenoordtunnel door onderhoudswerkzaamheden

De Heinenoordtunnel is toe aan een periodieke onderhoudsbeurt. Daarom vinden op donderdag 8 en op vrijdag 9 oktober en van vrijdag 16 op zaterdag 17 oktober onderhoudswerkzaamheden plaats. Dit meldt Rijkswaterstaat. 

De tunnelbuizen worden om en om afgesloten. Verkeer dient rekening te houden met omleidingsroutes en extra reistijd tussen de tien en dertig minuten.

Werkzaamheden Heinenoordtunnel

  • De tunnelbuis richting Rotterdam is van donderdag 8 oktober op vrijdag 9 oktober tussen 00.00 en 05.00 uur gestremd.
  • De tunnelbuis richting Bergen op Zoom is van vrijdag 16 oktober op zaterdag 17 oktober tussen 00.00 tot 08.00 uur gestremd.

Omleidingen en extra reistijd

Het verkeer wordt omgeleid via de snelweg A15, snelweg A16 en N217. De Kiltunnel is tijdens de werkzaamheden tolvrij voor al het verkeer. Gele borden ter plaatse geven de omleidingsroutes aan. Ten tijde van de afsluiting bedraagt de extra reistijd in beide richtingen tussen de 10 en de 30 minuten. Het openbaar vervoer kan de werkzaamheden passeren.

Door: Nationale Transportgids

Relevante artikelen

Alles van wegtransport
    • Wegtransport

    Vrachtwagens domineren goederenvervoer, ondanks plannen voor meer gebruik van spoor en binnenvaart

    12 september 2025 om 16:00
    • Wegtransport

    CJIB krijgt na bijna twee maanden weer berichten van OM

    12 september 2025 om 12:25

Aankomende evenementen

18 Sep
Raildagen 2025
  • Landelijk
19 Sep
Career Experience voor de luchtvaart- & reisindustrie
  • Zuid-Holland
01 Oct
Scheepsmotoren Event 2025: De toekomst van scheepsaandrijving
  • Zuid-Holland