N447: werkzaamheden tussen Voorschoten en Leiden
19 augustus 2025 om 10:18
< 1 min lezen

N447: werkzaamheden tussen Voorschoten en Leiden

De provincie Zuid-Holland vernieuwt het asfalt van de N447 tussen Voorschoten en Leiden. De weg is tussen 26 en 29 augustus 2025 in de avond en nacht afgesloten. Er zijn omleidingen. Daarover bericht de provincie Zuid-Holland.

Vorig jaar is het asfalt aan één kant van de N447 vervangen, omdat het niet meer van goede kwaliteit was. Dit jaar wordt nieuw asfalt aangebracht op het andere weggedeelte.

Afsluiting

De N447 is in de avond en nacht tussen 20.00 uur en 06.00 uur afgesloten vanaf de kruising Voorschoterweg/Hofweg tot de kruising Voorschoterweg/Churchillaan. De weg is overdag beschikbaar. Gele borden ter plaatse geven de omleidingsroutes aan. De omleiding loopt via de Churchillaan > Haagweg > Admiraal de Ruytersingel > Bachlaan. Houd rekening met extra reistijd.

Relevante artikelen

Alles van wegtransport
    • Wegtransport

    Vrachtwagens domineren goederenvervoer, ondanks plannen voor meer gebruik van spoor en binnenvaart

    Vandaag om 16:00
    • Wegtransport

    CJIB krijgt na bijna twee maanden weer berichten van OM

    Vandaag om 12:25

Aankomende evenementen

18 Sep
Raildagen 2025
  • Landelijk
19 Sep
Career Experience voor de luchtvaart- & reisindustrie
  • Zuid-Holland
01 Oct
Scheepsmotoren Event 2025: De toekomst van scheepsaandrijving
  • Zuid-Holland