Vandaag om 14:00
< 1 min lezen

N201 paar avonden en nachten afgesloten

Door: Nationale Transportgids / Richard Heeres

In de avond en nacht van 6 op 7 november 2025 werkt de provincie Noord-Holland aan het Amstelaquaduct onder de Amstel (tussen de gemeenten Uithoorn en De Ronde Venen). En in de avonden en nachten van 7 tot 9 november aan de Waterwolftunnel onder de Ringvaart (tussen de gemeenten Aalsmeer en Haarlemmermeer) bij de N201. Daarover bericht de provincie Noord-Holland.

De N201 ter hoogte van het Amstelaquaduct is afgesloten van donderdagavond 6 november (20.00 uur) tot vrijdagochtend 7 november (05.00 uur). Verkeer op de N201 wordt met bebording omgeleid via de A2, A4 en A9.

Waterwolftunnel
Om de onderhoudswerkzaamheden veilig te kunnen uitvoeren, wordt de Waterwolftunnel volledig afgesloten van vrijdagavond 7 november (19.00 uur) tot zaterdagochtend 8 november (06.00 uur) en van zaterdagavond 8 november (19.00 uur) tot zondagochtend 9 november (06.00 uur).

Verkeer op de N201 wordt met bebording omgeleid tussen de Legmeerdijk in Aalsmeer en de aansluiting met de Fokkerweg in Haarlemmermeer via de N231 en de N232. Verkeer vanaf de Middenweg wordt met bebording omgeleid via de Machineweg.

Relevante artikelen

Alles van wegtransport
    • Wegtransport

    Mogelijk ernstige verkeershinder rond Antwerpen

    Vandaag om 12:30
    • Wegtransport

    Hoogbejaarde bestuurder onwel: graven in Blokzijl beschadigd

    Vandaag om 08:30

Aankomende evenementen

02 Nov
Maritime Awards Gala
  • Zuid-Holland
03 Nov
ICT&Logistiek
  • Utrecht