Komend weekend drukte op Europese wegen door terugkerend vakantieverkeer
22 augustus 2025 om 11:17
< 1 min lezen

Komend weekend drukte op Europese wegen door terugkerend vakantieverkeer

Komend weekend (zaterdag 23 en zondag 24 augustus 2025) verwacht ANWB Verkeersinformatie wederom drukte op de Europese wegen. Ditmaal veroorzaakt met name terugkerend vakantieverkeer voor drukte, vooral zaterdag. Dat meldt ANWB.

Dit weekend wordt het opnieuw druk op de Franse wegen. De grootste drukte wordt verwacht tussen 08.00 en 14.00 uur. Files ontstaan met name rond Parijs op de A6 en A10 (vooral op vrijdag). En verder op de A7 (Lyon-Marseille), de A9 (Orange-Spaanse grens), de A10 (Parijs-Bordeaux), de A13 (Parijs-Normandië) en de A71/A75 (Vierzon-Clermont-Ferrand -Béziers).

Ook op wegen in Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland wordt drukte verwacht. Meer informatie is te vinden op de website van ANWB.

Relevante artikelen

Alles van wegtransport
    • Wegtransport

    Pendelbus tussen Emmen en Ter Apel is niet meer gratis

    Vandaag om 09:52
    • Wegtransport

    Keijzer vindt dat Qbuzz beveiliging op pendelbus voor asielzoekers moet regelen

    19 december 2025 om 11:16