Twee weken geen treinen tussen Zuidbroek en Bad Nieuweschans
5 augustus 2025 om 08:24
< 1 min lezen

Twee weken geen treinen tussen Zuidbroek en Bad Nieuweschans

In opdracht van ProRail werkt aannemer Swietelsky tussen Scheemda en Winschoten van zondagavond 10 augustus tot zaterdagochtend 23 augustus 2025 aaneengesloten aan het spoor. De voorbereidingen zijn inmiddels gestart en zijn nodig voor het project Wunderline. Na deze werkzaamheden kunnen treinen op dit traject tot 130 kilometer per uur rijden. Dat meldt ProRail.

De overweg aan de Garst, de onderdoorgang aan het Simon van Wattumpad (de tunnel naast station Winschoten) en de Blijhamsterweg zijn afgesloten voor al het verkeer. Er zijn met gele borden aangegeven omleidingsroutes ingesteld.

Afsluitingen

Verder zijn het Stationsoverpad in Scheemda en het Stationsoverpad in Winschoten afgesloten. Deze afsluitingen zijn nodig om de veiligheid van de mensen die aan het werk zijn én die van de weggebruikers te waarborgen. De werkzaamheden worden geclusterd om overlast zoveel mogelijk te beperken.  

Vervangend busvervoer

Vanwege de werkzaamheden rijden tussen zondag 10 augustus (23.00 uur) en maandag 23 augustus (07.00 uur) geen treinen tussen Zuidbroek en Bad Nieuweschans. Reizigers kunnen gebruikmaken van vervangend busvervoer van Arriva.

Relevante artikelen

Alles van spoortransport
    • Spoortransport

    NS-top ontevreden over uitlatingen Arriva in strijd om Noordelijke Lijnen

    Gisteren om 16:08
    • Spoortransport

    Vrachtwagens domineren goederenvervoer, ondanks plannen voor meer gebruik van spoor en binnenvaart

    Gisteren om 16:00

Aankomende evenementen

18 Sep
Raildagen 2025
  • Landelijk
19 Sep
Career Experience voor de luchtvaart- & reisindustrie
  • Zuid-Holland
01 Oct
Scheepsmotoren Event 2025: De toekomst van scheepsaandrijving
  • Zuid-Holland