Ruim tien maanden geen treinen tussen Bad Nieuweschans en Weener
23 januari 2024 om 09:28
< 1 min lezen

Ruim tien maanden geen treinen tussen Bad Nieuweschans en Weener

Vanaf donderdag 1 februari tot en met zaterdag 14 december 2024 rijden tussen Bad Nieuweschans en Weener geen treinen. In deze periode wordt de beschadigde spoorbrug Friesenbrücke bij Weener hersteld en zijn er werkzaamheden aan het spoor voor de Wunderline aan het Duitse en Nederlandse deel. Dat meldt Arriva.

Tussen Bad Nieuweschans en Leer gaat een stopbus van de Duitse vervoerder Weser Ems rijden. Deze reguliere buslijn (620), die ook stopt in Weener, sluit aan op de treindienstregeling in Bad Nieuweschans. Daardoor hoeven reizigers maar één keer over te stappen van de trein op de bus om richting Weener of Leer te reizen. Zij moeten rekening houden met circa twintig minuten extra reistijd.

Winschoten-Bad Nieuweschans

Gedurende het werk aan de spoorbrug en het spoor wijzigt Arriva tijdelijk de dienstregeling tussen Winschoten en Bad Nieuweschans. In deze periode stopt de trein twee keer per uur in Bad Nieuweschans. Daardoor kunnen reizigers overstappen op de stopbus naar Leer.

Door: Nationale Transportgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van spoortransport
  • Aanrijding op overweg Krabbendijke
    • Spoortransport

    Aanrijding op overweg Krabbendijke

    10 september 2025 om 18:08
  • Proef snelheidsremmende maatregelen veiliger verkeer op Priggeweg bij Haringhuizen
    • Spoortransport

    Proef snelheidsremmende maatregelen veiliger verkeer op Priggeweg bij Haringhuizen

    10 september 2025 om 17:59