Vandaag om 15:00
< 1 min lezen

ProRail: treinreiziger moet weerbericht en reisplanner raadplegen

Door: ANP
Bron: ANP

Storm Benjamin kan zorgen voor hinder op het spoor, vooral in het westen en midden van het land. De vervoerders en ProRail raden reizigers aan om zowel het weerbericht als de reisplanner goed in de gaten te houden en donderdag eerder naar huis te gaan, als dat nodig is.

Medewerkers van ProRail Incidentenbestrijding zijn paraat om snel in te grijpen bij eventuele gestrande treinen en ook extra storingsploegen van de aannemers staan klaar voor reparaties aan het spoor. Als het te hard gaat waaien, kunnen spoorwerkzaamheden tijdelijk worden stilgelegd en terminals voor goederentreinen worden gesloten.

Stormschade

ProRail raadt aan om ook vrijdagochtend nog de reisplanner te raadplegen, al zal de storm dan zijn geluwd. Het kan zijn dat er stormschade aan het spoor moet worden gerepareerd.

Relevante artikelen

Alles van spoortransport
    • Spoortransport

    Vanaf 15.00 uur minder treinen in Zeeland vanwege storm

    Vandaag om 13:06
    • Spoortransport

    Storm Benjamin: tientallen vluchten Schiphol geschrapt

    Vandaag om 12:11

Aankomende evenementen

02 Nov
Maritime Awards Gala
  • Zuid-Holland
03 Nov
ICT&Logistiek
  • Utrecht