Vandaag om 10:41
2 minuten lezen

NS Pakjes Express maakt samen met Sinterklaas een onvergetelijke treinreis voor kinderen

Door: Nationale Transportgids

Op zondag 30 november neemt NS, samen met Sinterklaas, kinderen mee op een onvergetelijke treinreis. De rit is speciaal voor kinderen voor wie Sinterklaas vieren niet zo vanzelfsprekend is. Kinderen tot en met 7 jaar kunnen zich aanmelden om deze ervaring mee te maken. Dat meldt de NS.

De NS Pakjes Express is een initiatief van NS samen met Nationaal Fonds Kinderhulp om samen zoveel mogelijk kinderen een feestelijke Sinterklaas ervaring te kunnen geven. Naast de kinderen en hun ouders zijn er natuurlijk Pieten aan boord. De trein vertrekt om 10.14 uur uit Barendrecht en stopt op verschillende stations rondom Rotterdam om kinderen en hun ouders op te pikken voor een onvergetelijke treinreis naar Utrecht.

NS Pakjes Express ticket

Kinderen kunnen een ticket voor de NS Pakjes Express krijgen door een mooie brief aan de Sint te sturen. Een oproep daarvoor staat op Facebook en Instagram.

Wil jij ook kinderen die het nodig hebben een onvergetelijk Sinterklaasfeest geven? Doneer dan aan Actie Pepernoot van Kinderhulp.

Pietenpakje aan

De treinrit wordt nóg leuker als de kinderen in een pietenpakje komen! Ouders/begeleiders die meereizen worden ook aangemoedigd om iets feestelijks aan te trekken.

Kinderhulp

Kinderhulp is er voor alle kinderen en jongeren in Nederland tussen de 0 en 21 jaar die in armoede opgroeien. En helpt ze, onvoorwaardelijk. Bijvoorbeeld met een dagje uit, fiets, opleiding, leesboek, warme winterjas of cadeautje van de Sint. Dingen die heel gewoon lijken, maar toch het verschil maken voor de kinderen. Zo kunnen zij erbij horen en krijgen zij gelijke kansen voor de toekomst. Net als ieder ander kind.

Relevante artikelen

Alles van spoortransport
    • Spoortransport

    Minder Eurostar-treinen door staking in België

    Vandaag om 09:10
    • Spoortransport

    Vervoerders: infrastructuur Nederland vraagt meer investeringen

    21 november 2025 om 09:00