Tentoonstelling De Wandeling ook op station Nijmegen
21 mei 2024 om 11:32
< 1 min lezen

Tentoonstelling De Wandeling ook op station Nijmegen

Sinds vrijdag 17 mei 2024 is De Mix van Nederland 'De Wandeling' toegankelijk voor publiek. Een dag eerder werd deze tentoonstelling met fotografie van Paul den Hollander en Erik van Cusk officieel geopend op station Nijmegen. Dat meldt NS.

‘De Wandeling’ is de Nijmeegse elfde editie van een serie van twaalf tentoonstellingen van De Mix Nederland. Gedurende elke editie gebruiken hedendaagse Nederlandse fotografen van topniveau historische fotografie als bron van inspiratie. Op het voorplein van het station in Nijmegen zijn op verschillende zuilen foto’s van fotografen Cusk en Den Hollander te zien.

Diverse locaties

De Mix Nederland ‘De Wandeling’ is tot en met 1 december 2024 te zien in het Valkhof Museum Nijmegen. En op NS-station Nijmegen tot en met 6 juli 2024. De Mix Nederland wordt ondersteund door NS, ProRail, Valkhof Museum, Mondriaan Fonds en Cultuurfonds Gelderland.

Door: Nationaal Transportgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van spoortransport
    • Spoortransport

    Volgende week stemmen op NS-stations

    Gisteren om 16:14
    • Spoortransport

    Rijkswaterstaat adviseert weggebruikers extra goed op te letten tijdens storm Benjamin

    Gisteren om 15:48

Aankomende evenementen

02 Nov
Maritime Awards Gala
  • Zuid-Holland
03 Nov
ICT&Logistiek
  • Utrecht