Alain Clark en Babs zingen liedje voor nieuwjaarscampagne NS
27 december 2022 om 12:13
< 1 min lezen

Alain Clark en Babs zingen liedje voor nieuwjaarscampagne NS

Ook dit jaar heeft NS muzikanten gevraagd een liedje te schrijven voor de nieuwjaarscampagne van de grootste Nederlandse spoorwegmaatschappij. Zanger Alain Clark en de opkomende rapper/producent Babs schreven het verbindende duet 'In beweging'. Dit meldt de NS.

Hun liedje gaat over het belang van er zijn voor elkaar en waar dat mensen kan brengen. NS wil dit jaar met de nieuwjaarscampagne benadrukken dat mensen elkaar nodig hebben. De campagne draait om de kracht van samen zijn met de mensen op de trein en het station en met medereizigers.

Spotify

Reclamebureau TBWANEBOKO heeft de nieuwjaarscampagne ontwikkeld. Vanaf vandaag tot en met 31 januari 2023 is de campagne online te zien en op de radio te horen. ‘In beweging’ is onder andere te beluisteren op Spotify.

Door: Nationale Transportgids / Richard Heeres

 

Relevante artikelen

Alles van spoortransport
    • Spoortransport

    ProRail: treinen Utrecht-Den Haag rijden deze middag weer normaal

    Vandaag om 14:40
    • Spoortransport

    Minder treinen tussen Utrecht en Den Haag om defecte bovenleiding

    Vandaag om 08:15

Aankomende evenementen

18 Sep
Raildagen 2025
  • Landelijk
19 Sep
Career Experience voor de luchtvaart- & reisindustrie
  • Zuid-Holland
01 Oct
Scheepsmotoren Event 2025: De toekomst van scheepsaandrijving
  • Zuid-Holland