Bijna week geen treinen tussen Amsterdam Muiderpoort en Weesp
9 oktober 2020 om 10:20
< 1 min lezen

Bijna week geen treinen tussen Amsterdam Muiderpoort en Weesp

Spoorbeheerder ProRail voert van dinsdag 13 tot en met zondag 18 oktober onderhoudswerkzaamheden uit tussen station Amsterdam Muiderpoort en Weesp en bij Diemen Zuid. ProRail vernieuwt dan de bovenleiding, hogesnelheidswissels en de beveiliging van het spoor. Hierdoor rijden er zes dagen geen treinen tussen station Amsterdam Muiderpoort en Weesp. Dit meldt NS.

In deze periode rijden er bussen tussen station Amsterdam Muiderpoort en Weesp en een taxibus tussen station Amsterdam Muiderpoort – Amsterdam Sciencepark. Tussen station Weesp en Almere Centrum en tussen Weesp en Hilversum is de dienstregeling aangepast.

Andere werkzaamheden

Van woensdag 14 tot en met zondag 18 oktober voert ProRail ook werkzaamheden uit tussen station Hilversum en Amersfoort Centraal. Als gevolg rijden er die periode bussen tussen station Hilversum en Baarn en is de dienstregeling tussen station Baarn en Amersfoort Centraal aangepast.

NS adviseert reizigers om kort voor vertrek de Reisplanner te checken. De Reisplanner wordt tien dagen voor het begin van werkzaamheden bijgewerkt en bevat ook een schatting van de extra reistijd.

Door: Nationale Transportgids

Relevante artikelen

Alles van spoortransport
    • Spoortransport

    ProRail: treinen Utrecht-Den Haag rijden deze middag weer normaal

    16 september 2025 om 14:40
    • Spoortransport

    Minder treinen tussen Utrecht en Den Haag om defecte bovenleiding

    16 september 2025 om 08:15

Aankomende evenementen

18 Sep
Raildagen 2025
  • Landelijk
19 Sep
Career Experience voor de luchtvaart- & reisindustrie
  • Zuid-Holland
01 Oct
Scheepsmotoren Event 2025: De toekomst van scheepsaandrijving
  • Zuid-Holland