Vandaag om 08:24
< 1 min lezen

In de herfstvakantie geen treinen tussen Haarlem en Amsterdam Sloterdijk

Door: Nationale Transportgids

Tussen donderdag 16 oktober en donderdag 23 oktober 23.00 uur is er geen treinverkeer mogelijk op het traject Haarlem – Amsterdam Sloterdijk. Dit komt door werkzaamheden aan het spoor. De NS komt met alternatieve routes en zet ook bussen in om reizigers toch op de plek van bestemming te krijgen. Reizigers moeten rekening houden met extra drukte en reistijd

Alternatieve routes Haarlem – Amsterdam Sloterdijk

Omdat treinverkeer op het traject niet mogelijk is, zet de NS stopbussen in. De bussen vertrekken tijdens de spits elke 5 minuten, daarbuiten elke 10 minuten. De bussen stoppen op station Haarlem – Haarlem Spaarnwoude – Halfweg-Zwanenburg en op Amsterdam Sloterdijk. 

Wil je toch liever met de trein richting Haarlem of Sloterdijk? Dan kun je omreizen via Uitgeest. Vertrek je tussen Leiden en Amsterdam Centraal, dan kan worden gereisd via Schiphol Airport. 

Check de reisplanner

De NS adviseert dringend om nog kort voor vertrek de reisplanner te raadplegen vanwege extra drukte en een aangepaste dienstregeling tijdens de herfstvakantie. 

Relevante artikelen

Alles van spoortransport
    • Spoortransport

    Spoorwerkzaamheden tussen Hurdegaryp en Zuidhorn

    Vandaag om 14:53
    • Spoortransport

    Aanleg spooremplacement Maasvlakte Zuid van start

    Vandaag om 09:30

Aankomende evenementen

02 Nov
Maritime Awards Gala
  • Zuid-Holland
03 Nov
ICT&Logistiek
  • Utrecht