Extra Eurostartreinen van Amsterdam naar Londen tijdens kerstperiode
12 oktober 2021 om 17:37
< 1 min lezen

Extra Eurostartreinen van Amsterdam naar Londen tijdens kerstperiode

In de kerstperiode zullen er extra Eurostartreinen rijden tussen Londen en het Europese vasteland. Tussen 12 december en 8 januari wordt het aantal dagelijkse hogesnelheidstreinen van Brussel naar Londen en omgekeerd verhoogd van drie tot vijf. Twee daarvan rijden ook van en naar Amsterdam, zegt de spoorwegmaatschappij.

In totaal rijden nu dagelijks negen snelle treinen van en naar Londen: drie via Brussel en zes via Parijs. In de kerstperiode wordt dat aantal tot totaal veertien opgeschroefd: vijf via Brussel en negen via Parijs.

Goed voorbereid op reis

Volgens een woordvoerster zijn tickets tot zeven dagen voor vertrek omwisselbaar. Reizigers moeten een mondkapje dragen. De maatschappij vraagt passagiers nadrukkelijk goed voorbereid op reis te gaan en zich vooraf te informeren over de Britse coronaregels.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van spoortransport
  • Aanrijding op overweg Krabbendijke
    • Spoortransport

    Aanrijding op overweg Krabbendijke

    10 september 2025 om 18:08
  • Proef snelheidsremmende maatregelen veiliger verkeer op Priggeweg bij Haringhuizen
    • Spoortransport

    Proef snelheidsremmende maatregelen veiliger verkeer op Priggeweg bij Haringhuizen

    10 september 2025 om 17:59