Anderhalve week geen lift op spoor 8 op station Haarlem
5 maart 2024 om 11:45
< 1 min lezen

Anderhalve week geen lift op spoor 8 op station Haarlem

Van 18 tot en met 29 maart 2024 gaat spoorwegbeheerder ProRail op station Haarlem de toegang tot de lift op spoor 8 verbeteren. Gedurende deze periode kunnen reizigers geen gebruikmaken van de lift. Daarover bericht ProRail.

De toegang op het spoor is in de huidige situatie te smal en de helling naar de lift is te steil. Als ProRail klaar is, wordt zelfstandig reizen makkelijker voor reizigers die afhankelijk zijn van de lift.

Omreizen

Reizigers kunnen eventueel omreizen via Haarlem Spaarnwoude, Overveen, Bloemendaal of Heemstede-Aerdenhout. Ze moeten dan rekening houden met een extra reistijd van vijftien tot dertig minuten. In sommige gevallen kan ook worden gereisd met een trein die niet op spoor 8 aankomt of vertrekt. De perrons, de vaste trappen en de hellingbanen blijven tijdens de werkzaamheden namelijk wel in gebruik.

Door: Nationale Transportgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van spoortransport
    • Spoortransport

    Werkzaamheden op station Heerlen, dit weekend geen intercity’s

    Gisteren om 11:07
    • Spoortransport

    ProRail: treinen Utrecht-Den Haag rijden deze middag weer normaal

    16 september 2025 om 14:40

Aankomende evenementen

18 Sep
Raildagen 2025
  • Landelijk
19 Sep
Career Experience voor de luchtvaart- & reisindustrie
  • Zuid-Holland
01 Oct
Scheepsmotoren Event 2025: De toekomst van scheepsaandrijving
  • Zuid-Holland