Transavia stopt met vluchten naar Griekse eilanden, einde voor Airport Eelde
14 september 2020 om 15:35
< 1 min lezen

Transavia stopt met vluchten naar Griekse eilanden, einde voor Airport Eelde

Luchtvaartmaatschappij Transavia stopt vanaf 25 september met alle vluchten naar de Griekse eilanden. Dit besluit werd genomen door het oranje reisadvies dat vorige week werd afgegeven. In ieder geval tot en met eind oktober worden de vluchten nu geannuleerd. Dit meldt Luchtvaartnieuws.

Door het besluit komt er een vervroegd einde aan de aanwezigheid van Transavia op Groningen Aiport Eelde. Al eerder was bekend gemaakt dat de luchtvaartmaatschappij deze zomer voor het laatst vanaf Eelde zou vliegen. Door het gebrek aan vraag bleken de vluchten niet rendabel te zijn. 

Eén bestemming

Prijsvechter Transavia bood, na het schrappen van de bestemming Palma de Mallorca, nog maar één bestemming aan vanaf de noordelijke luchthaven: Heraklion op het Griekse eiland Kreta.

Volgend jaar zomer vliegt Transavia dus niet meer vanaf Groningen Airport Eelde naar de zomerbestemmingen. Wel blijft vertrek mogelijk vanaf Schiphol, Eindhoven en Rotterdam. In totaal vliegt de maatschappij naar 73 bestemmingen.

Door: Nationale Transportgids

 

Relevante artikelen

Alles van luchtvaart
    • Luchtvaart

    Nederlanders wijken uit naar buitenlandse luchthavens door hoge ticketprijzen

    24 december 2025 om 10:12
    • Luchtvaart

    Man probeert met nepwapen door controle op Schiphol te komen, maar slaagt niet

    23 december 2025 om 13:25