26 juli 2022 om 10:48
< 1 min lezen

Visser Shipping hoofdsponsor van Fries Scheepvaart Museum

In Sneek hebben Douwe Visser (mede-eigenaar van rederij Visser Shipping) en Hester Postma (directeur van het Fries Scheepvaart Museum) handtekeningen gezet onder een overeenkomst die Visser Shipping voor de komende drie jaar als hoofdsponsor ('reder') verbindt aan het museum. Dat meldt Grootsneek.nl.

Visser Shipping is met vijf eigentijdse containerschepen actief in het zeetransport in Noordwest-Europa. Douwe Visser en zijn vrouw Aleida zijn afkomstig uit echte schippersfamilies. Visser won met zijn skûtsje Doarp Grou maar liefst zes keer het prestigieuze SKS-kampioenschap. Schoonvader Ulbe Zwaga deed het nog iets beter: die sleepte zeven keer het kampioenschap binnen. Zwaga’s prijzen zijn te bewonderen in het Fries Scheepvaart Museum aan het Kleinzand 16 in watersportstad Sneek.

Nog een hoofdsponsor

Begin 2022 tekende ook het bedrijf Lankhorst Engineered Products, eveneens uit Sneek, voor drie jaar bij als hoofdsponsor van het museum.

Door: Nationale Transportgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van scheepvaart
    • Scheepvaart

    Maatregelen getroffen wegens harde wind

    15 september 2025 om 15:38
    • Scheepvaart

    Vijf kinderen gewond na aanvaring tussen zeilcharter en vrachtschip bij Harlingen

    15 september 2025 om 07:20

Aankomende evenementen

18 Sep
Raildagen 2025
  • Landelijk
19 Sep
Career Experience voor de luchtvaart- & reisindustrie
  • Zuid-Holland
01 Oct
Scheepsmotoren Event 2025: De toekomst van scheepsaandrijving
  • Zuid-Holland