Vanwege hoogwater sluit Vlaardingen een deel van de kade voor verkeer
26 september 2022 om 16:04
< 1 min lezen

Vanwege hoogwater sluit Vlaardingen een deel van de kade voor verkeer

In Vlaardingen wordt op 26 september om 17.15 uur hoogwater verwacht. We verwachten dan een waterstand tussen 1,75 en 2,10 meter boven NAP (Normaal Amsterdams Peil). Dat meldt de gemeente Vlaardingen.

Een deel van de parkeerplaatsen bij de Pelmolen aan de Westhavenkade en delen van de rijweg aan de Oosthavenkade, Koningin Wilhelminahaven Zuidzijde (Schiereiland) en Maasboulevard kunnen onder water komen te staan.

Sluiting 

We sluiten op maandag 26 september van ca. 16.00 tot  ca. 18.00 uur de Oosthavenkade ter hoogte van het Grote Visserijplein, de KW-haven Zuidzijde en een deel van de Maasboulevard (tussen Westerhoofd en Abel Tasmanlaan) af.

Wegafzettingen met inrijverboden 

We plaatsen wegafzettingen met inrijverboden om te voorkomen dat mensen met hun voertuig rijden of parkeren in de gebieden waar hoogwater verwacht wordt.

Door: Nationale Transportgids 

Relevante artikelen

Alles van scheepvaart
    • Scheepvaart

    Tijdens controle in haven Vlissingen is een lading cocaïne gevonden

    Vandaag om 14:48
    • Scheepvaart

    Maatregelen getroffen wegens harde wind

    15 september 2025 om 15:38

Aankomende evenementen

18 Sep
Raildagen 2025
  • Landelijk
19 Sep
Career Experience voor de luchtvaart- & reisindustrie
  • Zuid-Holland
01 Oct
Scheepsmotoren Event 2025: De toekomst van scheepsaandrijving
  • Zuid-Holland