25 juli 2022 om 10:24
< 1 min lezen

Reddingsbrigade beleefde zondag drukke dag met verraderlijke zee

De Reddingsbrigade Nederland beleefde zondag een drukke dag met veel kleine incidenten, zo meldt een woordvoerder. Door de op sommige plekken verraderlijke zee met hoge golven heeft er veel "preventief werk" plaatsgevonden, wat bijvoorbeeld inhield dat mensen die te ver de zee in gingen werden teruggestuurd.

Bij meerdere stranden werd de gele vlag gehesen vanwege de stroming en de hoge golven. Dit betekent dat de zee gevaarlijk is en dat zwemmen wordt afgeraden. De reddingsbrigades waren dan ook druk met hun patrouilles en hebben ook zwemmers naar de kant moeten helpen.

Geen signalen van grote incidenten

Verder waren er volgens de woordvoerder kleine EHBO-behandelingen en vermiste kinderen. “We hebben geen signalen dat er grote incidenten zijn gebeurd.”

Bij onder meer Scheveningen, Zandvoort en Kijkduin waren in de middaguren geen parkeerplekken meer te vinden. Op de wegen richting de stranden waren vertragingen als gevolg van de drukte.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van scheepvaart
    • Scheepvaart

    Maatregelen getroffen wegens harde wind

    15 september 2025 om 15:38
    • Scheepvaart

    Vijf kinderen gewond na aanvaring tussen zeilcharter en vrachtschip bij Harlingen

    15 september 2025 om 07:20

Aankomende evenementen

18 Sep
Raildagen 2025
  • Landelijk
19 Sep
Career Experience voor de luchtvaart- & reisindustrie
  • Zuid-Holland
01 Oct
Scheepsmotoren Event 2025: De toekomst van scheepsaandrijving
  • Zuid-Holland