The Black Mamba aan boord van de FutureLand Ferry - beeld via Port of Rotterdam
19 mei 2021 om 16:17
< 1 min lezen

Sterren Songfestival in haven Rotterdam

De afgelopen week bezochten acht delegaties van het Eurovisie Songfestival de haven van Rotterdam. Ze hadden de haven verkozen om te verpozen boven andere delegatiereizen die de organisatie had georganiseerd voor de 40 delegaties naar onder andere Kinderdijk, de Amsterdamse grachten of een bezichtiging van het centrum van Rotterdam. Dit meldt Port of Rotterdam.

Onder de deelnemers bevonden zich onder andere media en begeleiders uit België, Zwitserland, Noord-Macedonië en Oostenrijk. De Songfestival sterren The Black Mamba uit Portugal en Blind Channel uit Finland waren ook van partij.

’s Werelds grootste schepen

De deelnemers aan de Songfestival delegatiereizen bezochten onder andere de Landtong Rozenburg en stapten op de speciaal gereserveerde FutureLand Ferry om ’s werelds grootste schepen in het westelijk havengebied te bewonderen. Alle bezoekers raakten flink onder de indruk van de uitgestrektheid van de haven en de enorme omvang van de schepen.

Door: Nationale Transportgids

Relevante artikelen

Alles van scheepvaart
    • Scheepvaart

    Veerdiensten Waddeneilanden in de problemen vanwege het hoge water

    24 oktober 2025 om 12:52
    • Scheepvaart

    Boskalis: schip verkocht toen banden met Rusland nog goed waren

    23 oktober 2025 om 13:45

Aankomende evenementen

02 Nov
Maritime Awards Gala
  • Zuid-Holland
03 Nov
ICT&Logistiek
  • Utrecht