Fan blokkeert Suezkanaal ook in Microsoft Flight Simulator
29 maart 2021 om 17:54
< 1 min lezen

Fan blokkeert Suezkanaal ook in Microsoft Flight Simulator

Ook een virtuele variant van het Suezkanaal is geblokkeerd. Een fan van Microsoft Flight Simulator heeft containerschip Ever Given nagebouwd en toegevoegd aan het computerspel. Dat is te zien in videobeelden van het spel die op sociale media worden gedeeld.

Spelers kunnen het schip zien door langs het Suezkanaal te vliegen. Daarvoor moeten ze de fan-toevoeging, een zogeheten ‘mod’, wel zelf installeren.

Echte weer en verkeer 

Microsoft Flight Simulator staat bekend om zijn realistische weergave van de echte wereld. Vorige zomer kwam de nieuwste editie van de vluchtsimulator uit, waarbij gebruik is gemaakt van Microsofts kaartenprogramma Bing Maps. Ook bevat het spel kunstmatige intelligentie die het echte weer en verkeer simuleert.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van scheepvaart
    • Luchtvaart

    Nucleaire NAVO-oefening van start gegaan op Vliegbasis Volkel

    14 oktober 2025 om 14:00
    • Luchtvaart

    Air France schort vluchten naar Madagaskar op

    13 oktober 2025 om 09:00

Aankomende evenementen

02 Nov
Maritime Awards Gala
  • Zuid-Holland
03 Nov
ICT&Logistiek
  • Utrecht