Pontveer Westeinde paar dagen uit de vaart: tijdelijk pontveer
11 april 2025 om 15:42
< 1 min lezen

Pontveer Westeinde paar dagen uit de vaart: tijdelijk pontveer

Vanwege onderhoudswerkzaamheden is het pontveer Westeinde, tussen Anna Paulowna/Breezand en Julianadorp, van maandag 28 april tot en met vrijdag 2 mei 2025 uit de vaart. Er vinden werkzaamheden plaats aan het pontveer zelf, maar ook aan de slagbomen, de slagboomkasten en de aanlanding. Daarover bericht de provincie Noord-Holland.

Vanaf maandag 28 april zet de provincie Noord-Holland een tijdelijke pont in als vervanger van het pontveer Westeinde. Deze tijdelijke pont is alleen bedoeld voor (brom)fietsers en voetgangers en vertrekt op enkele meters ten noorden van het ponthuisje. Het tijdelijke pontveer vaart zoals gebruikelijk van maandag tot en met zaterdag van 06.45 tot 19.00 uur en op zondag van 09.15 tot 19.00 uur.

Omleidingsroute gemotoriseerd verkeer

Tijdens de werkzaamheden kan al het gemotoriseerde verkeer via de Kooybrug (N99) of de Stolperbasculebrug het Noordhollandsch Kanaal oversteken. Verkeer tot 9 ton kan ook gebruikmaken van vlotbrug ’t Zand.

Relevante artikelen

Alles van scheepvaart
    • Scheepvaart

    Overslag in Rotterdamse haven omlaag door zwakke Duitse industrie

    Vandaag om 15:00
    • Scheepvaart

    Tweede lichaam geborgen na aanvaring in Amsterdam

    Vandaag om 14:00

Aankomende evenementen

02 Nov
Maritime Awards Gala
  • Zuid-Holland
03 Nov
ICT&Logistiek
  • Utrecht