Politie haalt vrachtautocombinatie van Rijksweg A58
12 mei 2023 om 14:35
< 1 min lezen

Politie haalt vrachtautocombinatie van Rijksweg A58

Agenten van Team Verkeer zagen woensdag 10 mei 2023 omstreeks 18.00 uur op de Rijksweg A58 een vrachtautocombinatie rijden. Op dit voertuig ontbrak een waarschuwingsbord. Na een volgteken is het voertuig gecontroleerd. Het bleek gevaarlijke stoffen te vervoeren die niet gezekerd waren. Dat meldt Politie.nl.

Technisch gezien was ook het een en ander aan de hand met de vrachtautocombinatie. Zo bleken bijvoorbeeld de banden niet in orde te zijn, had het voertuig gescheurde remschijven en waren de bevestigingen van de schokbrekers gescheurd of los. Ook werkten niet alle lichten correct en werd de aslast van de trekas overschreden.

Processen-verbaal

Voor de technische gebreken, de aslastoverschrijding, het ontbreken van het waarschuwingsbord en het niet zekeren van goederen heeft de bestuurder processen-verbaal gekregen. Het voertuig is uiteindelijk onder politiebegeleiding naar de werkplaats gebracht voor reparatie van de technische gebreken. Daarna mocht de 56-jarige bestuurder zijn weg vervolgen.

Relevante artikelen

Alles van wegtransport
    • Wegtransport

    Rijkswaterstaat adviseert weggebruikers extra goed op te letten tijdens storm Benjamin

    Gisteren om 15:48
    • Wegtransport

    Donderdagavond code oranje in westen van Nederland vanwege storm Benjamin

    Gisteren om 14:50

Aankomende evenementen

02 Nov
Maritime Awards Gala
  • Zuid-Holland
03 Nov
ICT&Logistiek
  • Utrecht