Nieuwe bestemmingen van Corendon: ook voor cruisereizigers
20 december 2024 om 09:47
< 1 min lezen

Nieuwe bestemmingen van Corendon: ook voor cruisereizigers

Reisorganisatie Corendon biedt in het voorjaar en de zomer van 2025 nieuwe en vertrouwde verbindingen aan naar zonnige bestemmingen in Spanje, in Italië, in Portugal, op de Griekse eilanden, in Egypte, in Bulgarije, op Bonaire, op Curaçao, aan de Turkse Rivièra en aan de Egeïsche kust. Daarnaast is er voor cruisereizigers een nieuwe route naar Genua. Dat meldt Corendon.

Reizigers kunnen in Nederland vertrekken vanaf Groningen, Maastricht, Rotterdam, Eindhoven en Amsterdam. In België zijn er vluchten vanaf Brussel. Ook vanaf de Duitse luchthavens Düsseldorf, Keulen, Münster en Hamburg biedt Corendon diverse vluchten naar vakantielanden aan.

Achtdaagse Middellandse Zeecruise

Vanaf Amsterdam is voor cruisereizigers die een vakantie hebben geboekt bij Corendon of Stip Reizen een directe vlucht naar Genua beschikbaar op vrijdagen. Deze vluchten vinden plaats van april tot en met juni en in september en oktober 2025. Deze verbinding is er speciaal voor de achtdaagse Middellandse Zeecruise met de Costa Smeralda.

Relevante artikelen

Alles van luchtvaart
    • Luchtvaart

    Milieuorganisaties willen dat bouw A-pier Schiphol stopt

    Gisteren om 11:00
    • Luchtvaart

    Rummenie: Schiphol mag niet lijden onder discussie over vergunning

    Gisteren om 10:39

Aankomende evenementen

02 Nov
Maritime Awards Gala
  • Zuid-Holland
03 Nov
ICT&Logistiek
  • Utrecht