Groep jongeren met Peter Pan Vakantieclub van Transavia naar Mallorca
15 oktober 2024 om 10:34
< 1 min lezen

Groep jongeren met Peter Pan Vakantieclub van Transavia naar Mallorca

De stichting Peter Pan Vakantieclub van Transavia organiseerde begin deze maand een reis naar het Spaanse eiland Mallorca voor jongeren die kanker hebben of hebben gehad. Dat meldt Transavia.

De vakantieweek startte op vliegveld Schiphol. Daar stapte de groep aan boord van een Transavia-vlucht naar Palma de Mallorca. Op het zonnige eiland wachtte hen een programma vol actie: van snorkelen en een catamarantocht tot kanoën en supracen in een schilderachtige baai. 

Ontspannen

Ook was er volop tijd om te ontspannen aan het water. Een bezoek aan het historische centrum van Palma, een dagje winkelen en genieten van de lokale keuken maakten de ervaring compleet. Op 5 oktober landde de groep weer op Rotterdam The Hague Airport.  

Peter Pan Vakantieclub

De Peter Pan Vakantieclub zet zich in om jongeren met een chronische ziekte onvergetelijke herinneringen te bezorgen door samen met elkaar op vakantie te gaan. De stichting draait volledig op vrijwilligers die werkzaam zijn bij Transavia. 

Door: Nationale Transportgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van luchtvaart
    • Luchtvaart

    Nucleaire NAVO-oefening van start gegaan op Vliegbasis Volkel

    14 oktober 2025 om 14:00
    • Luchtvaart

    Air France schort vluchten naar Madagaskar op

    13 oktober 2025 om 09:00

Aankomende evenementen

02 Nov
Maritime Awards Gala
  • Zuid-Holland
03 Nov
ICT&Logistiek
  • Utrecht