Vluchten geannuleerd op luchthaven Frankfurt vanwege ijzel
19 december 2022 om 11:10
< 1 min lezen

Vluchten geannuleerd op luchthaven Frankfurt vanwege ijzel

Op de luchthaven in Frankfurt zijn maandag veel vluchten geannuleerd vanwege de ijzige weersomstandigheden. Passagiers wordt gevraagd om online te controleren of hun vlucht nog vertrekt voordat ze naar de luchthaven reizen en om zo vroeg mogelijk te arriveren om in te checken.

Volgens een woordvoerster van Fraport, de uitbater van de grootste luchthaven van Duitsland, zijn 181 van de geplande 1100 vertrekkende en aankomende vluchten geannuleerd omdat de noordwestelijke landingsbaan in Frankfurt ’s ochtends was gesloten. Er wordt volgens haar hard gewerkt aan het ijsvrij maken van landingsbanen en vliegtuigen.

Treinen rijden langzamer 

De ijzel verstoort ook het treinverkeer in het hele land, meldde Deutsche Bahn, waarbij veel treinen gedwongen worden om met lagere snelheden te rijden. De spoorwegmaatschappij waarschuwde reizigers rekening te houden met vertragingen en waarschuwde ook voor gladheid bij het in- of uitstappen op perrons.

Door: ANP 

Relevante artikelen

Alles van luchtvaart
    • Luchtvaart

    KLM schrapt weer tientallen vluchten op dag actie grondpersoneel

    Gisteren om 12:00
    • Luchtvaart

    Primeur op Schiphol: proef met waterstofvoertuigen

    Gisteren om 06:50

Aankomende evenementen

18 Sep
Raildagen 2025
  • Landelijk
19 Sep
Career Experience voor de luchtvaart- & reisindustrie
  • Zuid-Holland
01 Oct
Scheepsmotoren Event 2025: De toekomst van scheepsaandrijving
  • Zuid-Holland