Werkonderbreking piloten volgens KLM afgewend na hoofdlijnenakkoord
25 september 2023 om 04:07
< 1 min lezen

Werkonderbreking piloten volgens KLM afgewend na hoofdlijnenakkoord

Luchtvaartmaatschappij KLM zegt een akkoord op hoofdlijnen te hebben gesloten met pilotenvakbond VNV over een nieuwe cao. Daardoor zou een geplande werkonderbreking van vliegers niet meer doorgaan, stelt het bedrijf.

Het is de bedoeling dat KLM en VNV de afspraken verder uitwerken. Daarna is het aan leden van de vakbond of ze instemmen met de nieuwe cao-afspraken. “Wij zijn blij dat we uiteindelijk, in constructief overleg, dit resultaat hebben kunnen bereiken”, schrijft KLM op de eigen website.

Zestig minuten

VNV riep eerder leden die vliegen voor KLM op om maandag vanaf 11.00 uur zo’n zestig minuten lang het werk tijdelijk neer te leggen. Dat zou zo’n vijftien vertrekkende vluchten raken, was de verwachting van de bond.

Relevante artikelen

Alles van luchtvaart
    • Luchtvaart

    KLM schrapt 100 vluchten vanwege staking grondpersoneel

    Vandaag om 11:41
    • Luchtvaart

    Vliegtuig met 84 Syriërs vertrokken naar Damascus

    Vandaag om 11:00

Aankomende evenementen

18 Sep
Raildagen 2025
  • Landelijk
19 Sep
Career Experience voor de luchtvaart- & reisindustrie
  • Zuid-Holland
01 Oct
Scheepsmotoren Event 2025: De toekomst van scheepsaandrijving
  • Zuid-Holland