Politiestudenten nemen bij busstation ruim 400 blaastesten af
23 mei 2023 om 08:52
< 1 min lezen

Politiestudenten nemen bij busstation ruim 400 blaastesten af

Politiestudenten hebben zaterdagavond 20 mei 2023 bij busstation Westerscheldetunnnel een alcoholcontrole gehouden. Ze deden dat onder leiding van ervaren collega’s van team Verkeer en samen met medewerkers van Veilig Verkeer Nederland. In totaal namen ze ruim 400 blaastesten af. Ze betrapten flink wat mensen op onder andere rijden onder invloed.

De controle begon zaterdagavond om 20.00 uur en duurde tot 02.00 uur. In die zes uur namen de politieagenten in opleiding ruim 400 blaastesten af. Ze betrapten daarbij drie weggebruikers op rijden onder invloed van alcohol en twee bestuurders op rijden onder invloed van verdovende middelen. Ook troffen ze een spookvoertuig aan en namen deze auto in beslag. Verder hielden ze iemand aan die nog DNA moest afstaan. 

Speekseltest weigeren

Tot slot schreven ze 30 bekeuringen uit voor allerlei zaken, zoals rijden zonder geldig rijbewijs, weigeren van de speekseltest, rijden zonder geldige autoverzekering en voor de staat van de auto (te gladde banden, te donkere ramen, niet goed werkende verlichting). Een automobilist die met een boottrailer reed kreeg een bekeuring omdat de boottrailer niet aan de gestelde eisen voldeed en de losbreekreminrichting niet op de juiste wijze was bevestigd.

Niet alleen gemotoriseerd verkeer kon op de aandacht van de controleurs rekenen. Ze bekeurden ook een fietser die zonder verlichting reed.

Relevante artikelen

Alles van wegtransport
    • Wegtransport

    Verkeerstellingen langs kanaal Almelo-De Haandrik

    Vandaag om 16:53
    • Wegtransport

    Herstelwerkzaamheden Leppa Aquaduct bij Akkrum

    Vandaag om 11:54

Aankomende evenementen

18 Sep
Raildagen 2025
  • Landelijk
19 Sep
Career Experience voor de luchtvaart- & reisindustrie
  • Zuid-Holland
01 Oct
Scheepsmotoren Event 2025: De toekomst van scheepsaandrijving
  • Zuid-Holland