Vanaf Amsterdam Centraal Station rijden bijna alle treinen weer
5 juni 2023 om 09:52
< 1 min lezen

Vanaf Amsterdam Centraal Station rijden bijna alle treinen weer

Bijna alle treinen rijden rond 10.30 uur weer van en naar Amsterdam Centraal Station, nadat het treinverkeer plat lag door een storing. Hoewel de eerste treinen erg vol zaten, is het op de perrons nu niet meer heel druk.

De IT-storing ontstond zondag aan het einde van de middag en was korte tijd verholpen, maar keerde in de avond terug. Daardoor reden er een groot deel van de avond, de hele nacht en maandagochtend geen treinen van en naar Amsterdamse stations. Door een noodgreep is de Amsterdamse verkeersleidingspost nu doorgeschakeld naar de centrale post in Utrecht, waardoor het treinverkeer rond 09.00 uur kon worden hervat.

Nog geen sprinters naar Woerden 

Als gevolg van een systeemstoring rijden er nog geen sprinters van Amsterdam Centraal naar Woerden. Dit duurt naar verwachting tot 13.30 uur.

Door: ANP 

Relevante artikelen

Alles van spoortransport
    • Spoortransport

    Bakker Bart To Go vanaf medio januari op dertien NS-stations

    Gisteren om 15:13
    • Spoortransport

    Werkzaamheden op station Heerlen, dit weekend geen intercity’s

    18 september 2025 om 11:07

Aankomende evenementen

19 Sep
Career Experience voor de luchtvaart- & reisindustrie
  • Zuid-Holland
01 Oct
Scheepsmotoren Event 2025: De toekomst van scheepsaandrijving
  • Zuid-Holland
07 Oct
ERTMS Congres 2025
  • Utrecht