Verkeershinder door werkzaamheden aan Kooybrug in Den Helder
16 januari 2024 om 09:39
< 1 min lezen

Verkeershinder door werkzaamheden aan Kooybrug in Den Helder

Scheepvaart en wegverkeer moeten van vrijdag 19 januari tot en met zaterdag 20 januari en van maandag 5 februari tot en met woensdag 7 februari 2024 rekening houden met omleidingen en verkeersstops. Rijkswaterstaat voert in deze periodes werkzaamheden uit aan de Kooybrug in Den Helder. Daarover bericht Rijkswaterstaat.

Er zal worden gewerkt aan het beweegbare deel van de brug, aan remmingwerken en aan wachtplaatsvoorzieningen voor de scheepvaart. Dit is noodzakelijk omdat het brugdek door scheurvorming erg is verslechterd. Om de veiligheid van de brug én de bereikbaarheid van de regio te garanderen kunnen de werkzaamheden aan deze scheuren niet worden uitgesteld.

Extra reistijd

Vanwege de werkzaamheden kan de extra reistijd oplopen tot dertig minuten. Meer informatie, onder andere over omleidingen, is te vinden op de website van Rijkswaterstaat.

Door: Nationale Transportgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van scheepvaart
    • Scheepvaart

    Stikstofuitstoot van verkeer verder terugdringen is heel moeilijk

    Vandaag om 15:15
    • Scheepvaart

    KNRM redt Duitse man van onbewoond eilandje in IJsselmeer

    Vandaag om 09:30