Weg langs World Forum langer afgesloten vanwege NAVO-top
3 juli 2025 om 14:15
< 1 min lezen

Weg langs World Forum langer afgesloten vanwege NAVO-top

Voor het gewone verkeer gaat de Johan de Wittlaan in Den Haag later open dan gepland. Sinds april 2025 is de weg afgesloten en dat was eigenlijk de bedoeling voor de NAVO-top die onlangs werd gehouden. Auto’s en vrachtwagens zouden begin augustus weer over de weg kunnen rijden, maar dat gaat waarschijnlijk nog een paar weken langer duren. Dat meldt Omroep West.

De Johan de Wittlaan loopt langs het World Forum, daar werd de NAVO-top onlangs gehouden. Het wegdek kreeg twee tijdelijke gebouwen en daarvoor werd de middenberm geasfalteerd. Bomen, vlaggenmasten en stoplichten zijn tijdelijk weggehaald.

Opnieuw aangelegd

De weg wordt opnieuw ingericht en moet opnieuw weer aangelegd worden. Pas als eind juli die tijdelijke gebouwen weer weg zijn, is duidelijk wanneer de weg weer volledig kan worden vrijgegeven.

Relevante artikelen

Alles van wegtransport
    • Wegtransport

    Auto botst op trein bij spoorwegovergang in Overijsselse Loozen

    Gisteren om 11:58
    • Wegtransport

    Pendelbus tussen Emmen en Ter Apel is niet meer gratis

    Gisteren om 09:52